Modlím sa a postím za pána premiéra Fica

Autor: Milan Kuriak | 12.2.2016 o 17:31 | (upravené 15.2.2016 o 9:51) Karma článku: 10,89 | Prečítané:  2367x

Milí voliči a sympatizanti Smeru, chcem vás ubezpečiť, že všetko čo je napísané  v mojom blogu je pravda a je od srdca. NEBOJTE SA nič v ňom nie je vymyslené. Každý zážitok je skutočný, autentický a prežitý. 

V rámci kampane navštevujem rôzne mestá a obce Oravy, Liptova, Turca či v okolí Banskej Bystrice a Popradu.

A tých zážitkov bolo minimálne na 10 ďalších takýchto blogov. Pravdivým a od srdca napísaným blogom  som nechcel nikoho uraziť. Bože zachovaj! Ale aby som vniesol aspoň trocha pravdy a svetla. Vy za to nemôžete, ale verte, že ste strašne oklamaní a mne záleží, aby ste žili v pravde.  Lebo len pravda oslobodí. Robím všetko preto, aby som čo najviac pravdy a svetla priniesol do sŕdc ľudí. Lebo akí sú ľudia, taký je aj národ. A mne veľmi záleží, aby bol národ Slovenský slobodný, neoklamaný. Naozaj, úprimne mi záleží na každom.

Milí voliči Smeru, tvrdíte, že to čo som napísal, nie je pravda. Sami ste však  zúriví a nadávate mi  bez príčiny. Sami sa usvedčujete a ukazujete vizitku,  akí sú mnohí voliči Smeru. Ale ja vás za to neodsudzujem. Ako kresťan vás mám dokonca rád, lebo chcem byť skutočným kresťanom nielen slovami ale aj skutkami. V Biblii čítame: Miluj blížneho svojho ako seba samého a miluj aj tých, ktorí ti nerobia dobre. Ale nemyslite si, že to znamená, že budem súhlasiť s klamstvom v ktorom žijete. Pravdu ako kresťan rozprávať budem, lebo je to moja nie len povinnosť ale samozrejmosť. Ja budem bojovať za pravdu zbraňami modlitby, pôstu, lásky a tolerancie.

Milí, podporovatelia a priatelia Smeru, myslíte si, že mrznem v uliciach len tak zbytočne? Okrem toho, že je to v rámci kampane,  beriem to aj ako evanjelizaciu a otváranie nielen oči, ale najmä často oklamaných a zatvrdnutých sŕdc.

Musím sa priznať, že je mi ľúto pána premiéra Roberta Fica, nechcel by som žiť v toľkej nenávisti, arogancii a byť tak zaslepený mocou. Modlím a postím sa zaňho čím ďalej viac. Aj dnešný pôst obetujem zaňho.Túžim aby Slovensko malo čestných a charakterných politikov. Lebo len dobrí a charakterní politici budú spravovať Slovensko pre dobro všetkých a nie len pre pár vyvolených.

 

Milan Kuriak

Viac sa o mne môžete dozvedieť aj z rozhovoru pre cestuplus.

 
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Tlak SNS na televíziu pripomína mečiarizmus, koalícia cúva

Verejnoprávnu televíziu sa snažili za šesťdesiat rokov vysielania ovládnuť viaceré politické strany. Nového riaditeľa RTVS bude parlament voliť na budúci rok.

KOMENTÁRE

Slovenská televízia. Mocenské pomery sa menili častejšie než hlásateľky

Do televízie sa tlačili autokrati, samozvaní otcovia národa aj zástancovia tretej cesty.

ŠPORT

Cibulkovej semifinále nestačí, šéf ruského tenisu jej nedáva šancu

Oddýchnutá Dominka nastúpi proti Ruske.


Už ste čítali?